Ostrołęka, ul. 11 Listopada 121D • pracujemy: pon. – pt. od 7:00 do 17:00, sob. od 7:00 do 14:00

Rodzinna firma z tradycjami

LIDER – Twój przyjazny sklep w sąsiedztwie.

Darmowa dostawa przy większych zamówieniach!

Zadzwoń

O nas 

Lider jest firmą założoną w 2000 roku, wraz z nowym millenium wkroczyliśmy na rynek narzędzi i elektronarzędzi z własną działalnością. Wykorzystując ogromne doświadczenie i kontakty handlowe pierwszy sklep został otwarty przy ulicy Kurpiowskiej w Ostrołęce. Ten niewielki lokal o małej powierzchni zdobywał szybko nowych klientów detalicznych i przemysłowych. Przez pierwsze pięć lat szybko się rozwijaliśmy poszerzając asortyment i zdobywając nowe rynki. Zmusiło nas to do znalezienia większego lokalu. Rok 2006 był dla nas przełomowy. Przenieśliśmy się do świeżo wyremontowanego budynku na ulicy 11 Listopada 121D w Ostrołęce o powierzchni 600m2. Dziś to nie robi na nikim wrażenia, ale w tamtym czasie byliśmy największym sklepem tej branży w regionie. 3 lata później wyremontowaliśmy halę o powierzchni prawie 400m2 i przeznaczyliśmy ją na serwis i wypożyczalnię elektronarzędzi i sprzętu budowlanego. Kilka lat później dostawiliśmy drugą halę o powierzchni 300m2 gdzie klienci mogą kupić sprzęt budowlany i ogrodowy. W Roku 2019 powiększyliśmy sklep o kolejne 300m2 i cały czas się rozwijamy, tak by sprostać szybko zmieniającemu się rynkowi oraz wkraczającym coraz to nowszym technologiom.

Jesteśmy wieloletnim dystrybutorem krat pomostowych produkowanych przez renomowaną firmę Mostostal Siedlce Sp. z o.o.. Nasza długoletnia współpraca z tą firmą świadczy o ogromnym zaufaniu do ich wysokiej jakości produktów oraz doskonałej reputacji firmy na rynku. Kraty pomostowe oferowane przez naszą firmę to nie tylko wyjątkowo trwałe i funkcjonalne rozwiązania, ale także gwarancja bezpieczeństwa i niezawodności w każdych warunkach. Dzięki tej współpracy możemy zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych produktów z tej branży na terenie całej Polski i Europy mając gwarancję, że te produkty będą spełniać najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Więcej informacji na: www.kratapomostowa.pl

 Dodatkowo prowadzimy aktywnie wynajem kwater pracowniczych:
meteor-turystyka.pl/lider-ostroleka,ostroleka.html

Przez ponad 20 lat zdobyliśmy dużą liczbę klientów detalicznych i hurtowych. Zaopatrujemy lokalne przemysły: Mleczarnia, Elektrownia, Stora Enso, Omis dodatkowo szkoły i urzędy. Współpracujemy od wielu lat z wieloma dostawcami negocjując dobre ceny i bardzo dobre produkty.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu osobistego w naszym sklepie, dzwoniąc do nas czy wysyłając e-maila.

ZAPEWNIAMY:

  • Szeroki asortyment;
  • Obsługę klientów instytucjonalnych i detalicznych;
  • Miłą atmosferę i pyszną kawę podczas zakupów.

ZAKRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Dostarczymy wszystko czego potrzebuje twoja firma!

Zaoszczędź na darmowej dostawie!

Atrakcyjne oferty dla firm

Stałe, nawet 30% rabaty

*dotyczy ofert związanych z kompleksowym zaopatrzeniem

Bezpieczne zakupy

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Wszystkich zakupionych u nas narzędzi!

Nasze Wartości

Zaufanie

Zaufanie jest czymś najistotniejszym. Wyrażamy je dzięki bliskiemu kontaktowi. Dajemy okazję do jego zbudowania podczas wspólnego realizowania kontraktów i biznesowych umów. W trakcie rozmów, spotkań podczas podejmowania ryzyka i cieszenia się owocami wspólnej pracy. To tworzy bezcenną więź.

Współpraca

Współpraca daje najwięcej korzyści. Łączy talenty i naturalne zdolności wszystkich zaangażowanych stron, dzięki niej zyskujemy pewność sukcesu. Jesteśmy Razem.

Jakość

Jakość obecna w całym procesie współpracy. Od pierwszej rozmowy, gestu. Zawartej umowy, jej realizacji. Finalnym produkcie, czy wypełnionym kontrakcie. Dążenie do perfekcji, nie jako cel sam w sobie, tylko coś co towarzyszyć ma nam zawsze.

Zaangażowanie

Zaangażowanie to motor napędowy naszego działania. Powoduje, że nadajemy sens nieszablonowym rozwiązaniom. Sprawia, że każdy dzień w pracy jest inny a zarazem owocny. Jesteśmy dumni z możliwości tworzenia i kreowania unikatowych rozwiązań.

Share This